||

ZWYCIĘSTWO W GRANDFRONT

14 maja 2018 roku na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie rozstrzygnięta została XVI edycja Konkursu Izby Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku GrandFront 2017. Wśród zaszczytnego grona Laureatów znalazła się także „Moda na Zdrowie”! Nasza okładka z listopada 2017 roku zajęła I miejsce w kategorii „Rodzina i dom”.

Nagroda GrandFront to jedno z najbardziej prestiżowych polskich wyróżnień dla twórców grafiki prasowej. Organizowany już po raz szesnasty Konkurs jest miejscem prezentacji twórczych pomysłów, inspirujących technik i profesjonalnie opracowanych okładek gazet i czasopism. Od lat w Konkursie udział biorą twórcy oraz redakcje tytułów ogólnokrajowych oraz lokalnych, liderzy w swoich segmentach oraz pisma, które dopiero debiutują na rynku. Na przestrzeni 16 lat statuetki GrandFront trafiły w ręce najwybitniejszych polskich grafików zajmujących się projektowaniem prasowym.

Najlepsze okładki XVI edycji Konkursu będzie można oglądać od 21 maja na wystawie przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie. Ponadto zwycięskie prace prezentowane będą na nośnikach multimedialnych w Salonach EMPIK w całym kraju. Wszystkie wyróżnione okładki i strony tytułowe można będzie obejrzeć także na stronie internetowej Konkursu: www.grandfront.pl.

 

Dane okładki:

Tytuł: Moda na zdrowie nr 11/2017

Wydawnictwo: Moda na Zdrowie

Autorzy: Adam Górczyński (pomysł), Maria Jędrzejewska (autor), Piotr Pałejko (współautor)

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *