Wykład Briana Clementa – specjalisty zdrowego żywienia już 29 czerwca

Brian Clement

Jeden z najsłynniejszych specjalistów zdrowego żywienia, wpływu odżywiania na zapobieganie chorobom oraz wspierania procesu wyzdrowienia przez odpowiednią dietę po raz pierwszy w Polsce.

W czerwcu bieżącego roku po raz pierwszy z wykładem do Polski przyjedzie jeden z największych specjalistów od zdrowego żywienia, szczególnie diet row food (wegańskich i witariańskich) i ich wpływu na zdrowie – Brian Clement.

Brian Clement jest dyrektorem generalnym mieszczącego się na Florydzie Hippocrates Health Institute. Mottem prowadzonego przez Briana instytutu jest „Pomagamy Ludziom pomóc im sobie samym”. Od wielu lat placówka przyjmuje i pomaga osobom zarówno chorym (od chorób nowotworowych po choroby cywilizacyjne i auto immunologiczne) jak zdrowym, które poszukują drogi do zdrowego życia i profilaktyki zdrowotnej. Wiele osób przyjeżdżających do Hippocratesa szuka również sposobu do powrotu do zdrowia po wyniszczających terapiach onkologicznych.

Brian Clement jest autorem ponad 20 książek o tematyce zdrowotnej, duchowej i naturalnych sposobów na zdrowie. Najpopularniejsze tytuły to „Doskonałe zdrowie i długowieczność”, „Odżywcze jedzenie dla optymalnego zdrowia – bądź zdrowy w niezdrowym świecie”, „Jedzenie jest lekarstwem – dowody naukowe”. Wszystkie z nich znajdują się w czołówce tego typu publikacji na świecie i są wysoko oceniane przez czytelników np. księgarni Amazon.

Prowadzona przez niego placówka słynie ze swojego „Programu Transformacji Życia”. Osoby uczestniczące w programie uczą się nie tylko odpowiedniego, zdrowego odżywiania, ale również wpływu wartości duchowych oraz ruchu fizycznego na zdrowe, wolne od chorób życie. Jedna z najważniejszych części programu jest profilaktyka przeciw nowotworom. Uczestnicy nabywają ponadto umiejętności w dobieraniu suplementów, hodowli kiełków oraz trawy pszenicznej, którą instytut od wielu lat promuję jako jedną z najbardziej odżywczych roślin na ziemi.

Brian od lat wraz ze swoja małżonką Anna Marią Clement prowadzi wykłady na całym świecie – w tym roku dzięki staraniom Edyty Malke, która była uczestnikiem programu Instytutu Hippocratesa po raz pierwszy zawitają do Polski. – Pobyt na Florydzie był dla mnie sposobem na zmianę stylu życia i mimo, że przed wyjazdem wydawało mi się, że moja wiedza na temat zdrowego stylu życia i pomocy odżywiania w walce z chorobami była bardzo duża, to jednak informacje, które dane mi było poznać na miejscu były dla mnie odkrywcze i upewniły mnie w tym, że nasz organizm odpowiednio wspomagany ma szanse pokonać wiele chorób, a na pewno im zapobiec – wspomina Edyta, na co dzień dyplomowany coach i laureatka tytułu Bizneswoman Roku 2010.

Brian Clement będzie gościem specjalnym seminarium, które odbędzie się w Warszawie w hotelu Airport Okęcie w dniu 29 czerwca 2016 roku. Seminarium odbywać będzie się pod hasłem „Dlaczego tylko nieliczni unikną raka i innych chorób cywilizacyjnych”. Gość z USA wygłosi wykład pt. „Zapobieganie i zwalczanie chorób i przedłużanie swojego życia”. Znając dotychczasowe osiągnięcia Briana należy spodziewać się opowieści i porad dotyczących zmiany stylu życia oraz odpowiedniego odżywiania wpływającego na witalność i przypływ energii. Dodatkowymi prelegentami będą: Profesor nzw. dr hab. Dariusz Kwolek –członek Polsko – Niemieckiego Centrum Neuroterapii i Medycyny Fizykalnej, który omówi tematykę wypalenia zawodowego jako przyczyny wielu chorób (wykład: Wypalenie zawodowe i syndrom przewlekłego zmęczenia jako choroby cywilizacyjne. Profilaktyka i Terapia) oraz coach Edyta Malke, która opowie o metodach radzenia sobie ze stresem, który staje się jednym z najistotniejszych czynników chorób oraz o sile umysłu we wspomaganiu walki z chorobą.

Reklama