„Weekend Zdrowia” w Wilkasach nad jeziorem Niegocin

„Moda na Zdrowie” zaprasza na II edycję „Weekendu Zdrowia” organizowanego przez Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa, Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach, Nadleśnictwo Giżycko i Klub Sportowy „Masuria Volley”.


To wspaniała okazja dla całej rodziny (wraz z czworonogami), aby aktywnie spędzić weekend na Mazurach. 7 maja 2016 r., na terenie Plaży Gminnej i Lasu w Wilkasach odbędą Zawody Dogtrekkingowe i Bieg Rodzinny. Od godziny 9:30 na Plaży Gminnej przyjmowane będą zgłoszenia uczestników, a przed samym startem zapewniona zostanie odprawa weterynaryjna dla wszystkich pupili. W punkcie promocji zdrowego trybu życia będzie można skorzystać z badań pomiaru ciśnienia tętniczego, pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz sprawdzić wskaźnik BMI. Ponadto zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci, występy wokalne i taneczne.

8 maja 2016 r. wydarzenie przeniesie się na teren Parku Wodnego w Wilkasach, gdzie uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji w punktach terapii zajęciowej i rehabilitacji. W ramach gier zespołowych, przeprowadzony zostanie mecz piłki siatkowej zorganizowany przez KS „Masuria Volley”, natomiast rodziny będą mogły wziąć udział w grach i zabawach zaplanowanych na basenie i kręgielni znajdujących się w obiekcie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *