|

Maratony Rowerowe Lang Team 2016

Już 16 kwietnia w Warszawie pierwszy wyścig rowerowy Skandia Maraton Lang Team 2016 z cyklu Maratony Rowerowe Lang Team

Pierwsza edycja Skandia Maraton Lang Team 2016 odbędzie się już 16 kwietnia na Warszawskim Wilanowie. Obok Pałacu powstanie miasteczko wyścigu w którym przyjmowane będą zgłoszenia wszystkich chętnych do startu. Do wyboru będą trzy dystanse rozgrywane na malowniczej trasie nad Wisłą, dostosowane do umiejętności zawodników: Mini – 42 km, Medio – 62 km oraz Grand Fondo – 82 km.

Skandia Maraton Lang Team 2016 to wydarzenie dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali atrakcje, również dla najmłodszych kolaży. Właśnie dla nich stworzono Paradę Rodzinną – to specjalna runda rowerowa o długości 11 kilometrów, w której maluchy będą mogły wziąć udział samodzielnie lub w towarzystwie rodziców. Ponadto w miasteczku wyścigu odbędzie się piknik rodzinny, na którym, w strefie Pozytywnych Obrotów będzie można wykręcić kilometry na trenażerze, a następnie „przekazać je” wybranej szkole podstawowej. Placówka, która zbierze najwięcej kilometrów zdobędzie szkolenie z bezpieczeństwa prowadzone przez Dorotę Stalińską z fundacji Nadzieja.

Skandia Maraton Lang Team 2016 oficjalnie otwiera tegoroczny sezon rowerowy. Jak podkreśla Czesław Lang, maraton w Wilanowie to tylko początek imprez zaplanowanych na ten rok:

W ramach Maratonów rozegrane będą cztery edycje Skandia Maraton Lang Team – w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Dąbrowie Górniczej. Mamy też nowość – niezwykle ciekawy i rozgrywany na bardzo atrakcyjnej trasie BUKOVINA Lang Team Maraton MTB, a także maratony w Krokowej i Kwidzynie.

Moda na Zdrowie jako główny patron medialny zaprasza chętnych do wzięcia udziału w maratonach do rejestracji na stronach: skandiamaraton.pl oraz maratonylangteam.pl, jak również w Biurze Zawodów. Pełny kalendarz wydarzeń znajdziecie poniżej:

Kalendarz Maratonów Rowerowych Lang Team 2016:

16 kwietnia, Warszawa – Skandia Maraton Lang Team (1)

7 maja, Kraków – Skandia Maraton Lang Team (2)

21 maja, Gdańsk – Skandia Maraton Lang Team (3)

11 czerwca, Bukowina Tatrzańska – BUKOVINA Lang Team Maraton MTB

30 lipca, Krokowa – Krokowa Lang Team Maraton MTB

17 września, Dąbrowa Górnicza – Skandia Maraton Lang Team (4)

1 października, Kwidzyn – Kwidzyn Maraton Lang Team MTB

Więcej informacji na stronach: skandiamaraton.pl oraz maratonylangteam.pl.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *