ANIOŁY FARMACJI I ANIOŁY MEDYCYNY 2015

TYLKO DO 15 GRUDNIA – można zgłaszać swoich kandydatów do nagrody Anioły Farmacji i Anioły Medycyny!

Kto więc jeszcze tego nie uczynił, ma ostatnią szansę, aby zgłosić lekarza lub farmaceutę, którego wyjątkowo ceni, wiele mu zawdzięcza, podziwia i chciałby w ten sposób podziękować za serce i opiekę. Za rzadko dajemy wyraz wdzięczności za to, co dostajemy od innych – a to z pośpiechu, a to bo jakoś niezręcznie, bo brak odpowiednich słów. Zapraszamy do licznego udziału – to jedyna w Polsce społeczna nagroda dla środowiska medycznego. Tylko od nas, pacjentów, zależy, kto ją otrzyma!

– Potrzeba nam profesjonalnych ludzi z sercem i pasją, by pokazywać, że i w służbie zdrowia jest miejsce na dobre zarządzanie, współczucie, otwarte serce, niesienie bezinteresownej pomocy – przyznaje Stanisław Maćkowiak, prezes Federacji Pacjentów Polskich. W tym roku dołączył do Kapituły Honorowej Nagrody, zaś Federacja Pacjentów Polskich – do grona patronów merytorycznych.

Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zmienić obraz służby zdrowia w Polsce, nie dać się powszechnemu narzekaniu, a głośno mówić o tych skromnych, często wybitnych ludziach, których poznajemy wyłącznie dzięki państwa nominacjom. W tym roku na stronie www.fundacja-anioly.org przedstawimy sylwetki wszystkich nominowanych do nagrody lekarzy i farmaceutów. Zgłaszać ich można na kuponach lub głosując na Fundacja Anioły.

PARTNERZY NAGRODY:

PARTNERZY MERYTORYCZNI

PATRONI MEDIALNI

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *