|

7 powodów, dla których warto uczęszczać na zajęcia Zumba Fitness.

Specjalnie dla Mody na Zdrowie Zumbę Fitness poleca Marta Frankel, trenerka zumby.

MartaFrankel

1) Spala mnóstwo kalorii.- 1h Zumba Fitness to nawet 700-800 spalonych kcla. Interwałowy trening to najbardziej efektywna forma ruchu. W połączeniu z latynoskimi rytmami piosenek, do których ćwiczymy na zajęciach, tworzą mieszankę idealną, która kształtuje naszą figurę.

2) Poprawia nastrój, redukuje stres i oczyszcza umysł. Zajęcia mają formę imprezy, co sprawia, że kursanci nie czują się jak na standardowych zajęciach: „cztery kolana, step touch”, tylko mogą się wyszaleć, potańczyć, pośpiewać i pokrzyczeć. Po zajęciach Zumba Fitness zostaniesz prawdziwą Dancing Queen w klubie.

3) Kształtuje poczucie rytmu- na zajęciach poznajemy podstawowe kroki taneczne, uczymy się kreatywności w swoich ruchach. Z każdymi następnymi zajęciami obserwujemy, jak nasze ciało staje się bardziej elastyczne, giętkie, a ruchy płynniejsze i seksowniejsze.

4) Poznajemy języki obce- większość wykorzystywanych piosenek jest w języku hiszpańskim, portugalskim i angielskim. Dzięki temu poznajemy wyrazy, czy całe zdania, które mogą stać się początkiem do rozpoczęcia edukacji.

5) Poziom open- Zumba jest dla każdego, bez względu na jego zaawansowanie w treningach i ćwiczeniach. Można dołączyć do zajęć zawsze i wszędzie.

6) Nowe znajomości- Zajęcia Zumby to idealne miejsce na poznanie nowych znajomych, przyjaciół, a nawet przyszłej partnerki/partnera życiowego. Z zajęć na zajęcia między uczestnikami tworzą się coraz większe więzi i wspólne cele, co spaja grupę i tworzy nowe znajomości.

7) Dla osób w każdym wieku- Zumba przyciąga osoby od nastolatków po seniorów. Bariery między tym przedziałem wiekowym na zajęciach znikają. Wszyscy bawią się dobrze i nie ma barier.

Marta

Marta Frankel, instruktor Zuba Fitness, rekreacji ruchowej, animator dziecięcy, ambasador MBW. Pasjonatka tańca i musicalu. Z wykształcenia magister stosunków międzynarodowych. Od dziecka związana ze śpiewem i tańcem. Od 2012 roku zawodowo zajmuje się prowadzeniem zajęć fitness, Zumba Fitness, Zumba Kids, przygotowuje pierwszy taniec i prowadzi treningi personalne oraz warsztaty dla dzieci. Swoje umiejętności tańca doskonaliła w technikach tańców latynoskich, musical dance, modern ballet oraz stepowania. W 2011 roku poznała Zumba Fitness i postanowiła połączyć swoje pasje z praca. Odbyła wszystkie szkolenia markowane: Zumba Fitness, Aerobic IFAA, Piloxing, Sexy Class, MBW, IFAA Stretching. Trener Adidas Polska w kampanii Ewa&#mygirls&adidas 2014.
Kontakt: https://www.facebook.com/zumbamartafrankel/?fref=ts

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *