KONKURS ŚWIĄTECZNY
MODY NA ZDROWIE
DLA APTEK PARTNERSKICH
„KAŻDA APTEKA JEST WYGRANA”

ZACZNIJ MARZYĆ i pomyśl…. „Chcę jeździć jednym z czterech NAJPIĘKNIEJSZYCH AUT KONKURSOWYCH
„MODY NA ZDROWIE”” wybranych przez farmaceutów w ankiecie AUTO-MARZENIE.

Odkryj sekret

1) Każdy wręczony egzemplarz „Mody na Zdrowie” zwiększa koszyk zakupowy pacjenta (więcej na stronach 5 i 16-17)

2) Zacznij wręczać „Modę na Zdrowie” dla 50-80 procent swoich pacjentów (tz. jeśli masz np. 1000 w miesiącu to wręczaj od 500-800)

3) Zarabiaj więcej* i buduj trwałą relację z pacjentem – wejdź na wysokie obroty w aptece i zacznij jeździć jednym z czterech aut konkursowych

Kto wygrywa?

Właściciele aptek, którzy w czasie od 1 grudnia 2017 do 31 stycznia 2018 zwiększą zamówienie do min. 300 egz. na 1 aptekę lub złożą zamówienie na min. 300 egz. na 1 aptekę.

Właściciele aptek, którzy spełnią powyższe kryteria konkursowe, wygrają do użytku na czas obowiązywania umowy, jedno z czterech wspaniałych aut:

  • RANGE ROVER EVOQUE (samochód nr 1) otrzyma apteka, która złoży największe zamówienie, lub apteka, która zwiększy swoje dotychczasowe zamówienie o największą liczbę.
  • BMW I3 (samochód nr 2) – otrzymają dwie kolejne apteki z 2. i 3. największym zamówieniem.
  • VW GOLF (samochód nr 3) – otrzyma apteka, która złoży 4. w kolejności największe zamówienie.

Samochód będzie użyczony aptece na czas obowiązywania umowy z „Modą na Zdrowie”, czyli na rok, dwa lub trzy lata, zgodnie z życzeniem apteki.

Tankujesz i jedziesz

Przez cały okres użyczenia zwycięskie apteki korzystają z samochodów bez opłacania kosztów ubezpieczenia, przeglądów gwarancyjnych. Jedyny koszt to koszt paliwa (w BMW nie ma nawet kosztów paliwa, bo samochód jest elektryczny).

Gwarancja zysku

Jeżeli apteka zagwarantuje, fakt, że będzie wręczać powyżej 50 proc. pacjentów „Modę na Zdrowie”, to wydawca zagwarantuje zysk w wyliczonej kwocie. Kalkulator zysku podajemy na stronie 5.

W celu złożenia zamówienia lub dodatkowych informacji prosimy o kontakt:
22 35 68 512 (527), 605 554 434, 609 352 859 lub email: partner@modanazdrowie.pl

REGULAMIN KONKURSU